Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.  Dowiedz się więcej
Inwestycja deweloperska - Apartamenty Zamkowe

O firmie

HARTBEX Sp. z o.o. działa jako generalny wykonawca obiektów kubaturowych. Jesteśmy także deweloperem, który wykonuje budynki mieszkalne i biurowe. Posiadamy doświadczenie w realizacji innowacyjnych projektów budowlanych oraz mamy w swoich referencjach obiekty posiadające certyfikat LEED.
Jesteśmy w 100 % firmą polską. Kapitał założycielski naszej spółki nieprzerwanie należy do tych samych podmiotów od czasu założenia firmy i osób zaangażowanych w zarządzanie przedsiębiorstwem. W odróżnieniu od naszej konkurencji byliśmy na rynku już od czasów tworzenia się w Polsce biznesu i ciągle jesteśmy. Ciągłość bycia na rynku budowlanym, doświadczenie, transparentność działania bardzo dobrze wpływają na nastawienie klientów, przekonują do firmy nie tylko inwestorów ale także podwykonawców i dostawców.
Siłą HARTBEX Sp. z o.o. są ludzie. Po 30 latach nieprzerwanej działalności udało się nam zbudować zespół, z którego możemy być dumni. Dbamy o rozwój pracowników, mamy wysokiej klasy specjalistów. Nasz zespół to ludzie zaangażowani z dużym doświadczeniem, dla nich utworzyliśmy najlepsze miejsca pracy i wyposażyliśmy ich w narzędzia, które umożliwiają im dalszy rozwój zawodowy.
Spółka przestrzega standardów jakości ISO 9001-2008 oraz wprowadza innowacyjne i proekologiczne rozwiązania do realizowanych obiektów.

HARTBEX Sp. z o.o. realizuje inwestycje w całej Polsce, szczególnie w segmentach takich jak: budownictwo przemysłowe, mieszkaniowe i biurowe.

Jesteśmy liderem branży budowlanej na Podkarpaciu. Naszym celem jest dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta i dobre relacje z Inwestorami.

HARTBEX Sp. z o.o. Zweigniederlassung Deutschland od 1996 roku jest obecny na rynku niemieckim, gdzie prowadzi działalność budowlaną. Obecnie świadczy usługi podwykonawcze dla firm niemieckich w zakresie budownictwa kubaturowego i robót zbrojarskich. Działalność eksportową wspiera oddział w Stuttgart.

 

TWORZYMY NOWOCZESNĄ PRZESTRZEŃ - GALERIA ZDJĘĆ NASZEGO BIURA W RZESZOWIE

Kalendarium

Nasze realizacje

SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ZGODNY Z ISO 9001:2008

Podstawową działalnością HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Spółka z o.o. jest świadczenie usług budowlanych.
Zapewnienie najlepszej jakości tych usług, a tym samym spełnienie oczekiwań i potrzeb naszych klientów i inwestorów.

Politykę Jakości firma realizuje przez:

  • ciągłe doskonalenie poziomu wykonywanych usług,
  • zatrudnienie wysoko wykwalifikowanej i stale podnoszącej swoje kwalifikacje kadry pracowniczej,
  • systemową kontrolę wykonywanych usług i nadzór gwarancyjny,
  • włączenie w funkcjonowanie Systemu Jakości ISO, wszystkich pracowników Spółki.

Jakość w naszej firmie rozumiemy jako zadowolenie Klienta z naszych usług.

Nasze placówki