Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Nad Zalewem


Apartamenty NAD ZALEWEM w Rzeszowie przy ulicy Kwiatkowskiego to oferta w wyjątkowej, dogodnej lokalizacji mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i najchętniej kupowanych metrażach od 36m2 do 108 m2.

Lokalizacja łączy ze sobą bliskość centrum oraz spokój i możliwość aktywnego wypoczynku ścieżkami nad zalewem na Wisłoku.

Położenie apartamentów gwarantuje również niedalekie sąsiedztwo szkół, uczelni wyższych, centrów handlowych, obiektów sportowych (Hala Podpromie, stadion sportowy) oraz park. Usytuowanie przy obwodnicy Rzeszowa pozwala na szybki dojazd do wybranych miejsc.

Bryła konstrukcyjna budynków wyróżnia się nowoczesnością, a elewacja budynku ciepłymi i przyjemnymi dla oka kolorami. Mieszkania są zaprojektowane tak, aby jak najwięcej zwiększyć ich funkcjonalność i wygodę użytkowania. Budynki składają się z 11 kondygnacji (Budynek B) i 8 kondygnacji (Budynek A). Mieszkania posiadają balkony lub przestrzenne tarasy, a windy w garażach podziemnych gwarantują szybki transport na dowolne piętro budynku. Oprócz miejsc w garażach podziemnych, są do dyspozycji miejsca postojowe wokół budynków i bezpośrednio pod budynkiem A.

100 % MIESZKAŃ SPRZEDANYCH. DOGODNA LOKALIZACJA SPRAWIA, ŻE APARTAMENTY NAD ZALEWEM SĄ WYJĄTKOWĄ PROPOZYCJĄ ZARÓWNO DLA OSÓB AKTYWNYCH, POSZUKUJĄCYCH SPOKOJU JAK RÓWNIEŻ RODZIN POTRZEBUJĄCYCH WIELU UDOGODNIEŃ I PRZESTRZENI.