Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.  Dowiedz się więcej

Zespół 7 budynków mieszkalnych wolnostojących z 14 lokalami mieszkalnymi w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej „Zielone Wzgórze” zlokalizowanych przy ul. Miarowej w Krakowie, z widokiem na Rajsko oraz osiedle Kurdwanów.

Kameralna zabudowa 6 km od centrum Krakowa , zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie bliskość natury i pragną zamieszkać we własnym domu z ogródkiem. Inwestycja położona jest w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkole , przychodnia, restauracje, przystanki autobusowe: Osiedle Kurdwanów – linie 174, 179, przystanek Kurdwanów – Szkoła, Przystanek – ul. Landaua. W pobliżu znajduje się uzdrowisko Kraków – Swoszowice, jedno z najstarszych polskich uzdrowisk, stadnina koni, oraz obszar parkowy i leśny. Nasza lokalizacja charakteryzuje się szybkim i dogodnym dojazdem do obwodnicy Krakowa a co za tym idzie do centrum miasta. Oferta inwestycji obejmuje 14 domów mieszkalnych jednorodzinnych z garażami, w stanie deweloperskim. Teren całej inwestycji będzie ogrodzony. Dbamy oto aby nasze domy miały odpowiedni metraż i były dobrze rozplanowane , posiadały funkcjonalny układ pomieszczeń. W swojej ofercie posiadamy domy o powierzchni 116 m kw.

To jednak nie wszystko – by poznać wszystkie atuty naszej inwestycji zapraszamy do naszego biura deweloperskiego w Krakowie.

 

Nasze placówki