Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.  Dowiedz się więcej
1.Miarowa Całe osiedle

Zielone Wzgórze to kameralna inwestycja blisko natury, która powstała z myślą o wszystkich, którzy szukają idealnego połączenia zalet domu i mieszkania. Zlokalizowane przy ul. Miarowej w Krakowie, z widokiem na Rajsko oraz osiedle Kurdwanów.

Gotowe do odbioru w stanie deweloperskim do indywidualnego wykończenia z ostatecznym pozwoleniem na użytkowanie.

Poza powierzchnią mieszkalną o metrażu ponad 112 m² do dyspozycji mieszkańców będzie jednostanowiskowy garaż ca. 17 m² z wygodnym przejściem do wiatrołapu. Dodatkowo przewidziano dwa miejsca postojowe zewnętrzne, zatem miejsce na drugi samochód ,czy parking dla gości nie będą dla mieszkańców żadnym problemem.
Dom z garażem i ogrodem w cenie mieszkania
Projektując inwestycję, mieliśmy na celu połączenie wszystkich zalet domu i mieszkania, które cenią sobie bliskość natury, prywatność, spokój, bezpieczeństwo oraz pragną zamieszkać we własnym domu z ogródkiem. Inwestycja położona jest w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkole, przychodnia, restauracje, przystanki autobusowe: Kameralna zabudowa 6 km od centrum Krakowa. Osiedle Kurdwanów – linie 174, 179, przystanek Kurdwanów – Szkoła, Przystanek – ul. Landaua. W pobliżu znajduje się uzdrowisko Kraków – Swoszowice, jedno z najstarszych polskich uzdrowisk, stadnina koni, oraz obszar parkowy i leśny. Nasza lokalizacja charakteryzuje się szybkim i dogodnym dojazdem do obwodnicy Krakowa a co za tym idzie do centrum miasta.

Oferta inwestycji obejmuje 10 domów mieszkalnych jednorodzinnych z garażami, w stanie deweloperskim. Dbamy oto aby nasze domy miały odpowiedni metraż i były dobrze rozplanowane, posiadały funkcjonalny układ pomieszczeń. W swojej ofercie posiadamy domy o powierzchni 112 m kw

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

BIURO DEWELOPERSKIE
al. mjr. W. Kopisto 11, Rzeszów
tel. +48 17 250 94 47
e-mail: deweloper@hartbex.pl

 

Nasze placówki