Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Cegielnia Bonarka

Pod Wiązami


Pod Wiązami to inwestycja, którą prowadzi w Krakowie doświadczony Oddział Deweloperski Spółki. Zajmuje się kompleksowym przygotowaniem, realizacją, sprzedażą inwestycji budowlanych tj. mieszkaniowo – usługowych na terenie Krakowa i okolic. Współpracuje w tym zakresie również z innymi deweloperami. Do tej pory dał się poznać jako rzetelny wykonawca i sprzedający ponad 600 mieszkań oraz kilkunastu domów jednorodzinnych oddanych do użytku na terenie Krakowa.

Nowa inwestycja pod nazwą Zespół mieszkaniowy Pod Wiązami przy ul. Sołtysowskiej w Krakowie – to kameralna enklawa 4-ech budynków 6-4 piętrowych z podziemnymi garażami. Położona będzie wśród istniejącej zabudowy jednorodzinnej i malowniczego Starodrzewu. Nowoczesna architektura, funkcjonalne mieszkania z dużymi balkonami oraz ogrodami zimowymi; budynki z windami, zielone dachy nad garażami do wspólnej rekreacji.

Apartamenty na najwyższych piętrach z widokiem na panoramę Krakowa. Zespół mieszkaniowy będzie ogrodzony, a dostęp na jego teren będzie możliwy poprzez zamykany na pilota wjazd oraz furtkę zaopatrzoną w instalację domofonową.

Przygotujemy też instalację pod okamerowanie terenu. Dobra komunikacja – 5 min do tramwaju i kilkadziesiąt metrów do przystanku autobusowego, którymi można dojechać w 15min do Centrum Krakowa. Istnieją także dogodne połączenia komunikacyjne do położonych na terenie Czyżyn Wyższych Uczelni.W pobliżu usytuowane duże Centra Handlowe (M-1, PLAZA), gdzie można szybko dokonać zakupów. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoła, Poczta, Hotel Orient z basenem i innymi usługami, Park Lotników Polskich.

Inwestycja realizowana w dwóch etapach:

  • I etap to budynek 4 piętrowy o 42 lokalach z cichobieżnymi nowoczesnymi windami.
  • II etap to trzy budynki 6 piętrowe z cichobieżnymi nowoczesnymi windami.

Struktura mieszkań od 35m2 ( 2p ) do 65m2 ( 3p ) z możliwością łączenia mieszkań w większe. Mieszkania 3 pokojowe na ostatnich kondygnacjach posiadają ogród zimowy z wyjściem na taras.

Atrakcyjne ceny; w cenie mieszkania zawarty jest koszt działki, uzbrojenie terenu, urządzenie terenu. Własność hipoteczna. Pomagamy przy załatwianiu kredytu bankowego.

 

Nasi Partnerzy