Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.  Dowiedz się więcej

Hartbex Development Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za działalność deweloperską na rynku powierzchni mieszkaniowych i komercyjnych.

Działalność deweloperska rozpoczęliśmy na terenie Krakowa w 1997 roku, od 2009 roku bardzo intensywnie działamy na terenie Rzeszowa.

Nasza spółka jest twórcą najbardziej nowoczesnych budynków mieszkaniowych w skali kraju. Zrealizowaliśmy kilkanaście inwestycji mieszkaniowych oraz kilka biurowych, największą inwestycja w historii firmy jest kompleks „APARTAMENTY ZAMKOWE” w Rzeszowie o powierzchni całkowitej 57.930 tyś. m2. Spośród podmiotów konkurencyjnych na rynku wyróżnia nas innowacyjność, dbałość o szczegóły, wysoka jakość, troska o niskie koszty utrzymania naszych obiektów oraz ich ponadczasowy charakter i wykończenie. Nasze realizacje zawsze wybudowane są w bardzo dobrych lokalizacjach i należą do najbardziej pożądanych w Polsce.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najlepszą reklamą na przyszłość i podziękowaniem za wykonaną dobrze prace. Prestiż, komfort i bezpieczeństwo naszych obecnych i przyszłych Klientów są dla nas najważniejsze.

Inicjatywy podejmowane przez spółkę deweloperską HARTBEX w obszarze inwestycji mieszkaniowych mają na celu zagwarantowanie realizacji tych potrzeb i zapewnienie wysokiego zadowolenia i pełnej satysfakcji przyszłych właścicieli lokali.

Unsere Standorte