Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.  Dowiedz się więcej

HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

 

al. mjr W. Kopisto 8a/496
35-315 Rzeszów
tel. +48 17 789 22 89
fax +48 17 789 22 88
e-mail hartbex@hartbex.pl

Amtsgericht in Rzeszów XII Wirtschaftsgericht Landesgerichtsregister Nr. KRS 0000070017
Betriebskapital: 4 550 000 PLN
Kapitał zakładowy: 4 550 000 PLN
Regon: 690023989
NIP: 813-03-33-649

Bank: mBank
Kontonummer: 41 1140 1225 0000 3178 6500 1001

Bank: Millenium Bank
Kontonummer: 41 1160 2202 0000 0000 4455 6628

Bank: PKO BP S.A
Kontonummer: 63 1020 4405 0000 2502 0400 7415

Bank: PBS Bank
Kontonummer: 20 8642 1126 2012 1128 2635 0001

Bank: BGŻ BNP Paribas S.A
Kontonummer: 14 2030 0045 1110 0000 0186 4290

Bank: DNB BP S.A
Kontonummer: 08 2190 0002 3000 0046 7803 0101

 

Kontakt zu den Unternehmensabteilungen

SEKRETARIAT


Kontaktowy QR kod jbenedyk

Justyna Benedyk

Assistentin

tel. +48 17 789 22 89

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 602 741 674

e-mail hartbex@hartbex.pl

PROJEKTEABWICKLUNG

Kontaktowy QR kod wwojnowski Kontaktowy QR kod pmagdon Kontaktowy QR kod wprendota agardynik

Witold Wojnowski

Produktionsdirektor

tel. +48 17 789 22 84

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 602 460 444

e-mail wwojnowski@hartbex.pl

Piotr Magdoń

stellvertretender Produktionsdirektor

tel. +48 17 789 22 78

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 538 237 954

e-mail pmagdon@hartbex.pl

Wanda Prendota

Teamleiter für Verträge und Verkaufsrechnungen

tel. +48 17 789 22 87

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 604 635 713

e-mail wprendota@hartbex.pl

 

Aneta Gardynik

Teamleiter für Verträge und Verkaufsrechnungen

tel. +48 17 789 22 85

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 604 635 713

e-mail agardynik@hartbex.pl

 

Kontaktowy QR kod mpowroznik Kontaktowy QR kod jbuldak aandreasik awojtaczka

Mirosław Powroźnik

Projektleiter für Sanitärleistungen

tel. +48 17 789 22 92

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 604 635 571

e-mail mpowroznik@hartbex.pl

Jadwiga Bułdak

Projektleiter

tel. +48 17 789 23 04

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 795 461 685

e-mail jbuldak@hartbex.pl

Arkadiusz Andreasik

Projektleiter

tel. +48 17 789 22 82

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 602 726 074

e-mail aandreasik@hartbex.pl

Anna Wojtaczka

Bauingenieur

tel. +48 17 789 22 85

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 604 635 713

e-mail awojtaczka@hartbex.pl

Damian_N_dza

Damian Nędza

Projektleiter für Elektroarbeiten

tel. +48 17 789 22 86

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 532 743 141

e-mail dnedza@hartbex.pl

Krzysztof Barański

Projektleiter

 

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 532 743 214

e-mail kbaranski@hartbex.pl

EINKÄUFE

Kontaktowy QR kod swisniowski

Sebastian Wiśniowski

Leiter der Einkaufsabteilung

tel. +48 17 789 22 80

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 604 410 916

e-mail swisniowski@hartbex.pl

ANGEBOTE UND KOSTENPLANUNG

Kontaktowy QR kod wwojnowski Kontaktowy QR kod llukaszynska abednarska kkrzemieniecki

Witold Wojnowski

Handelsdirektor

tel. +48 17 789 22 84

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 602 460 444

e-mail wwojnowski@hartbex.pl

Lucyna Łukaszyńska

Teamleiter für Kostenvoranschlagen und Angebot

tel. +48 17 789 22 79

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 666 324 061

e-mail llukaszynska@hartbex.pl

Agnieszka Bednarska

Projektleiter, LEED-Expert

tel. +48 17 789 22 83

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 602 713 600

e-mail abednarska@hartbex.pl

Kajusz Krzemieniecki

Spezialist für Kostenplanung

tel. +48 17 789 22 91

fax +48 17 789 22 88

e-mail kkrzemieniecki@hartbex.pl

Kontaktowy QR kod mwajda Kontaktowy QR kod hkucinski Micha_Jarosz

Marek Wajda

Spezialist für Kostenplanung

tel. +48 17 789 22 81

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 666 324 404

e-mail mwajda@hartbex.pl

Hubert Kuciński

Spezialist für Kostenplanung

tel. +48 17 789 23 05

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 604 635 476

e-mail hkucinski@hartbex.pl

Michał Jarosz

Spezialist für Kostenplanung

tel. +48 17 789 23 02

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 604 937 258‬

e-mail mjarosz@hartbex.pl

BUCHHALTUNG

swidak Kontaktowy QR kod aloza jkaplan adabska

Sławomir Widak

Hauptbuchhalterin

tel. +48 17 789 22 71

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 784 566 987

e-mail swidak@hartbex.pl

Agata Łoza

Buchhaltung

tel. +48 17 789 22 74

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 735 207 516

e-mail aloza@hartbex.pl

Joanna Kapłan

Buchhaltung

tel. +48 17 789 22 76

fax +48 17 789 22 88

e-mail jkaplan@hartbex.pl

 

Marta Siek

Buchhaltung

tel. +48 17 789 22 75

fax +48 17 789 22 88

e-mail msiek@hartbex.pl

 

IT

Kontaktowy QR kod dwisniowski Kontaktowy QR kod lweselak1

Dariusz Wiśniowski

IT – Systemverwalter

tel. +48 17 789 22 89

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 602 696 439

e-mail dwisniowski@hartbex.pl

 

 

Łukasz Weselak

Informatik
Investmentspezialist
Marketing-Spezialist
Qualitätsmanagement ISO
Datenschutzbeauftragter (DSB)

tel. +48 17 789 22 77

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 666 083 746

e-mail lweselak@hartbex.pl

PERSONALABTEILUNG

Kontaktowy QR kod mbajda1 Kontaktowy QR kod jwojcik1

Mirosław Bajda

Leiter der Personalabteilung

tel. +48 17 789 22 67

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 538 237 888

e-mail mbajda@hartbex.pl

Jacek Wójcik

Personalabteilung

tel. +48 17 789 22 68

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 606 226 091

e-mail jwojcik@hartbex.pl

Magdalena Łątka

Personalabteilung

tel. +48 17 789 22 69

fax +48 17 789 22 88

gsm +48 604 114 238

e-mail mlatka@hartbex.pl

Sylwia Suchy

Personalabteilung

tel. +48 17 789 23 03

fax +48 17 789 22 88

e-mail ssuchy@hartbex.pl

 

​​

Unsere Standorte