3 2 1 START ! 24 marca 2017

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w naszej nowej inwestycji – Nowoczesne Pobitno

Pozwolenie na budowę jest ostateczne, budowa została rozpoczęta. Aktualnie trwają prace nad przygotowaniem i zagospodarowaniem placu budowy.

Inwestycję stanowią budynki oparte na zróżnicowanej wysokościowo zabudowie. Niższa część – 5 kondygnacyjna, część wyższa 11 kondygnacyjna aż do części najwyższej 18 kondygnacyjnej.

Przygotowaliśmy 224 komfortowo i funkcjonalnie zaprojektowanych lokali mieszkalnych o powierzchni od 37 m2 do 95 m2.
W budynku odnajdą Państwo mieszkania 2 pokojowe od 37 do 50 m2 oraz mieszkania 3 pokojowe w powierzchniach od 53 do 71 m2. Dla osób poszukujących wygody i przestrzeni przygotowaliśmy mieszkania 4 pokojowe o pow. 95 m2. Projektując układy mieszkań stawialiśmy przede wszystkim na klasyczne i funkcjonalne rozwiązania. Wszystkie mieszkania cechują przestronne pokoje dzienne z otwartymi lub oddzielnymi kuchniami.

Niewątpliwym atutem są mieszkania parterowe z własnymi ogródkami nawet do 50 m2, które dodatkowo zwiększają powierzchnię do korzystania i wypoczynku. Na najwyższych kondygnacjach znajdują się mieszkania z przestronnymi tarasami gwarantującymi najwyższy punkt widokowy w Rzeszowie (230 m n.p.m.).

Nowoczesne Pobitno zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które doceniają komfort i wygodę. Starannie zagospodarowany dziedziniec jest idealnym miejscem wypoczynku zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W budynku przewidziano cichobieżne windy, komórki lokatorskie, wózkownię i rowerownię. W garażu podziemnym zastosowano innowacyjny systemem parkowania samochodów (platformy parkingowe) dające możliwość parkowania dwóch samochodów na jednym miejscu parkingowym, co przy dzisiejszej mobilności jest niebywałym luksusem.
Nowoczesną i minimalistyczną formę budynku podkreślają efektowne szklane balustrady, nowatorska struktura elewacji wentylowanej znanego niemieckiego producenta oraz świetlne elementy dekoracyjne led tworzące niepowtarzalny klimat wieczorową porą.

Bogactwo zastosowanych nowoczesnych rozwiązań technicznych i wysokiej klasy jakości użytych materiałów zapewni solidność i trwałość. Deweloperów jest wielu. HARTBEX jest jeden . 25 lat doświadczenia w budownictwie mieszkaniowym.

Więcej informacji na temat inwestycji Nowoczesne Pobitno znajduje się na stronie inwestycji oraz w Biurze Sprzedaży, pod adresem al. mjr W. Kopisto 8a/492.

Planowane zakończenie – marzec 2019r.