Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.  Dowiedz się więcej

Oferujemy do wynajmu budynek biurowy, powierzchnia zabudowy 847,97 m², powierzchnia użytkowa 1320,25 m², kubatura 9221,81 m3.

Konstrukcja: budynek dwukondygnacyjny wolno-stojący, nie podpiwniczony, składający się z trzech brył.

Ściany zewnętrzne: warstwowe z bloczków gazobetonowych wzmocnione lekkimi rdzeniami żelbetowymi o grubości 24 cm ocieplane styropianem i o grubości 36 cm ocieplane wełną mineralną.

Ściany wewnętrzne: konstrukcyjne z cegły pełnej ceramicznej, ścianki działowe wzdłuż korytarzy i pomieszczeń sanitarnych z cegły dziurawki, pozostałe z płyt gipsowo-kartonowych na szkielecie systemowym z profili zimno giętych, podciągi i nadproża żelbetowe monolityczne wylewane.

Stropy: płyta żelbetowa monolityczna o grubości 20 cm, w Sali konferencyjnej płyta grubości 14 cm oparta na żebrach usytuowanych promieniście, opartych na podciągu łukowym wspartym na słupach żelbetowych o śr. 25 cm w płaszczyźnie ściany zewnętrznej. Stropodach: wentylowany z płyt korytkowych prefabrykowanych (zamkniętych) opartych na ścianach ażurowych z cegły dziurawki, nad salą konferencyjną lekki stropodach o konstrukcji nośnej z blachy trapezowej oparty na płatwiach stalowych.

Schody dwubiegowe, żelbetowe monolityczne, płytowe oparte na belkach spocznikowych.

Kanały spalinowe: murowane z cegły pełnej z wkładem ze stali nierdzewnej.

Kanały wentylacyjne: murowane z cegły pełnej.

Ściana zewnętrzna: w pionowych pasach okiennych ściana wykończona tynkiem akrylowym cienkowarstwowym na siatce z włókna szklanego osadzonej na styropianie na zaprawie klejowej, w pasach między okiennych ściana wykonana z paneli aluminiowych systemowych ocieplenie z wełny mineralnej fasadowej.

Fragmenty ścian przy wejściu głównym, klatki schodowej między budynkami oraz Sali konferencyjnej wykonane w ślusarce aluminiowej, jako ściana osłonowa systemowa.

Okna z profili aluminiowych systemowych, stolarka drzwiowa wewnętrzna typowa płycinowa, w części dyrekcyjnej o podwyższonym standardzie.

Tynki wewnętrzne: gładź gipsowa malowana farbami akrylowymi, w pomieszczeniach sanitario – higienicznych okładzina z płytek ceramicznych.

Posadzki: płytki gresowe, wykładzina dywanowa, wykładzina PCV.

Budynek wyposażony jest w instalację gazową, kotłownia gazowa o mocy 85 kW, instalację elektryczną, instalację centralnego ogrzewania, instalację wodociągową z sieci wodociągowej gminnej, w budynku zamontowane są hydranty p.poż. na poziomie parteru i piętra przy klatkach schodowych.

Kanalizacja sanitarna: ścieki odprowadzane są przykanalikiem do kanału sanitarnego istniejącego.

Wentylacja: mechaniczna i grawitacyjna.

Budynek wyposażony jest w przeciwpożarowy wyłącznik prądu na zewnątrz budynku oraz główny zawór odcinający gazu. Instalacja odgromowa.

Instalacja sieci komputerowej, telefonicznej, monitoring.

Przy budynku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, w odległości 7 km główny dworzec kolejowy i autobusowy. W odległości 7 km znajduję Międzynarodowy port lotniczy “Jasionka”, do drogi ekspresowej S19 jest 5 km, a do autostrady A4 jest 7 km.

Cena wynajmu: 40 zł netto/m2 + media + podatek od nieruchomosci + koszty ogólne + miejsca parkingowe.

Nasze placówki