Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Garden Place


Garden Place to nowoczesny kompleks mieszkaniowy umiejscowiony jest w niedalekiej odległości od centrum miasta, stanowiący niezależną enklawę pozbawioną miejskiego ruchu.

Inwestycja składa sie z dwóch budynków 4 piętrowych wyposażonych w windy. W dwóch budynkach wybudowane są 93 lokale mieszkalne. Mieszkania zrealizowane są w energooszczędnej technologii w wysokim standardzie wykonania wyposażone miedzy innymi:

  • w marmurowe parapety
  • drzwi wewnętrzne antywłamaniowe
  • biegi schodowe granitowe
  • barierki w klatkach ze stali chromoniklowej

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o państwa wygodzie i spokoju. Kompleks posiada własny plac zabaw dla dzieci. Mieszkania na parterach posiadają wydzielone ogródki a mieszkania trzeciego piętra posiadają antresole. Każde z mieszkań posiada przestronny balkon który zapewni wypoczynek na świeżym powietrzu i w cichym otoczeniu zieleni.

Wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów mamy przyjemność poinformować , że budowa została zakończona, obiekt uzyskał pozwolenie na użytkowanie w grudniu 2012r. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Kwiatkowskiego 2b/14L w Rzeszowie.