(Rzeszów) 17 250 94 47

(Kraków) 12 269 09 31

Zobacz nas również na:


Apartamenty Zamkowe
Rzeszów, al.Kopisto 8 a,b,c

Rzeszów – stolica innowacji to dynamicznie rozwijające się nowoczesne miasto przyciągające swym niewątpliwym urokiem młodych i przedsiębiorczych ludzi.
Z myślą o nich w samym jego centrum w prestiżowej lokalizacji powstały nowoczesne Apartamenty Zamkowe. To wyjątkowe położenie gwarantuje spotkanie historii z nowoczesnością. Liczne zabytki, obiekty historyczne, atrakcje kulturowe to tylko jedne z wielu atutów tętniącego życiem miasta.
Dla poszukujących aktywnych form wypoczynku Apartamenty Zamkowe zachęcają do spacerów, sportów wodnych i sportów rowerowych na specjalnie przystosowanych do tego trasach i ścieżkach położonych wzdłuż brzegu rzeki Wisłok. Dodatkowych atrakcji można szukać w Regionalnym Centrum Sportowo- Widowiskowym „Podpromie” oferującym bogaty wachlarz imprez rekreacyjno-sportowych.
Apartamenty Zamkowe to propozycja dla tych, którzy cenią połączenie luksusu, komfortu i nowoczesności z pełnymi życia terenami rekreacyjnymi. Lokalizacja w centrum, doskonała komunikacja, niepowtarzalna atmosfera czynią z „Apartamentów Zamkowych” miejsce wyjątkowe.
Funkcjonalność i możliwość indywidualnego dopasowania do specyficznych potrzeb przyszłych mieszkańców sprawiają, że „Apartamenty Zamkowe” są najbardziej pożądaną inwestycją w Rzeszowie.
Apartamenty Zamkowe to kompleks trzech segmentów, które tworzą ciekawe architektonicznie bryły o zróżnicowanej wysokości od 4 do 8 kondygnacji. Wysoki standard wykończenia, oryginalna elewacja przyciągają uwagę swoim wyglądem, niebanalną architekturą oraz nowoczesnością. Mieszkania o powierzchniach od 30 m2 do 97 m2 dostosowane zostały do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców. Wszystkie charakteryzuje wyjątkowa dbałość o przestrzeń, łatwość aranżacji oraz komfort przyszłych mieszkańców.
Budując Apartamenty Zamkowe zadbaliśmy o każdy detal. Wysoka jakość użytych materiałów, zapewnia solidność i trwałość. Nowoczesna technologia wykonania balkonów z zastosowaniem szkła, stali nierdzewnej i technologii łączników cieplnych ISOKORB zapewnia trwałość i estetykę na wiele lat. Niemieckie systemy REHAU ram okiennych w połączeniu z francuskimi rozwiązaniami wentylacji higrosterowanej AERECO kuchni i łazienek oferuje idealny klimat w mieszkaniu. System izolacji termicznej ścian zewnętrznych wykonany tynkiem hybrydowym (silikonowo-silikatowym) firmy Greinplast gwarantuje podniesienie energooszczędności budynku i trwałości elewacji. Niewątpliwą zaletą są nowoczesne windy OTIS z zastosowaniem odzysku energii gwarantujące szybki i komfortowy dostęp do garażu podziemnego oraz komórek lokatorskich. Własny pasaż handlowo-usługowy, centrum medyczne, apteka, kawiarnia to kolejny atut tej inwestycji, który uzupełnia i porządkuje ulicę Kopisto pod względem architektonicznym i użytkowym.

 

 Warunki Sprzedaży mieszkań:

 Umowa cywilno prawna z wpłatą  100 % wartośći ceny sprzedaży

 Po uregulowaniu należności następuje odbiór mieszkania i przeniesienie własności w formie aktu notarialnego.